Dzielenie pasji we dwoje

Nikogo nie trzeba przekonywać, że robienie wspólnie rzeczy – zbliża do siebie. 

Kiedy się jest we dwoje warto aktywnie spędzać czas. Co robić gdy nie możecie usiedzieć w miejscu? 

Poniższe propozycje na pewno przypadną Wam do gustu! Wybór zależy oczywiście od preferowanej dawki adrenaliny. Wśród weekendowych atrakcji dla miłośników mocnych wrażeń może znaleźć się np.:

– wyprawy w góry, i te małe i te wysokie

– bieganie 

– jazda quadem lub motocrossem,

– pakiet ekstremalnego strzelania z broni dla dwojga,

– park linowy,

– ścianka wspinaczkowa,

– tor rajdowy lub przejażdżka luksusowym samochodem,

– wyprawa Off Road,

– jazda konna,

– nurkowanie,

– gokarty,

– skok na bungee w tandemie,

– kajaki,

– lot szybowcem.

Mamy tak z Agnieszką, że nie potrafimy usiedzieć w miejscu i w ostatnim czasie przypadły nam do gustu biegi z przeszkodami, zwane OCRami. Na pewno słyszeliście o Runmageddonie. To właśnie tego typu biegi chodzi.

Trenujemy od lat i bieganie i sporty siłowe, więc poszło nam bardzo dobrze. Tak się bawiliśmy, że zgarnęliśmy I miejsce w drużynie podczas 7 km biegu w kategorii OPEN. Agnieszka dorzuciła 2 miejsce indywidualne kobiet a ja zadowoliłem się 21 miejscem wśród panów. Pewnie byłbym szybciej ale tego dnia najważniejsza była nasza drużyna. 
Bieganie (czy to zwykłe czy bardziej wyszukane np. biegi OCR) jest jedną z najprostszych form aktywności ruchowej. Nie wymaga środków finansowych ani specjalnego wyposażenia. Jeśli chcesz brać udział w zawodach wtedy kupujesz bilet. Z reguły to 50-200 zł. Poziom trudności też jest dowolny. Spróbujcie wybrać się za miasto i pobiegać/pospacerować na łonie natury. Rozładujecie stres i zyskacie dobry humor. W ciszy i spokoju będziecie mogli cieszyć się swoim towarzystwem i wdychać zdrowe powietrze. A endorfiny macie w pakiecie. Polecam!