Spotkania indywidualne – cykl 10 spotkań

Szczepan od 2002 r. realizuje usługi doradcze związane z zarządzeniem firmą, zespołem oraz kreacją pomysłów biznesowych. Specjalizuje się również w zagadnieniach z zakresu efektywności managera i przedsiębiorcy.

W toku 20 lat pracy z przedsiębiorcami zdefiniował autorską metodę: Metoda 9 Szczytów – czyli jak stać się bardziej skutecznym menedżerem lub przedsiębiorcą.  Opiera się ona na 9 filarach – tak jak Górska Korona Ziemi składa się z 9 szczytów. Przyjrzyjmy się bliżej tym filarom:

 

 1. Wysokie zaangażowanie i motywacja
 2. Odporność psychiczna
 3. Przywództwo osobiste i zespołowe
 4. Elastyczność i otwartość na zmiany
 5. Strategiczne myślenie
 6. Mobilność on-line i off-line
 7. Nawyki wspierające zdrowie fizyczne i mentalne.
 8. Kwalifikacje i doświadczanie
 9. Sukces jest jak góra lodowa

Dla każdego z zagadnień poświęcane jest jedno spotkanie, które trwa od 60 do 90 minut. Uzupełnieniem cyklu jest jednostka diagnostyczna (pierwsze spotkanie), kiedy rozmawiamy o potrzebach klient lub jego biznesu.

W pracy indywidualnej możemy pójść w kierunku efektywności osobistej lub w kierunku rozwoju przedsiębiorstwa.  Możemy pracować nad motywacją klienta i sposobami dynamicznego rozwoju lub nad pracować nad poszczególnymi narzędziami np. strategią rozwoju firmy.

Wartość cyklu 10 spotkań to inwestycja 4 000 zł netto. Wystawiam fakturę VAT 23%. Spotkania indywidualne realizuje u klienta. Po wpłacie 400 zł i odbyciu naszego pierwszego spotkania, klient podejmuje decyzje o kontynuacji. Może też zrezygnować z kolejnych spotkań.

 

Dlaczego warto wybrać warsztaty prowadzone przez Szczepana?

 

   • jest autorem nowoczesnej Metody 9-ciu Szczytów opartej na jego doświadczeniach w zdobywaniu szczytów Korony Ziemi oraz doświadczeń biznesowych,
   • od 20 lat pracuje z Zarządami firm i właścicielami przedsiębiorstw w zakresie kreacji i wdrożenia projektów biznesowych w obszarach: zarządzanie strategiczne, finanse i kadry,
   • jest autorem 466 strategii i biznes planów. Stworzone koncepcje zdobywały nagrody lub milionowe dotacje,
   • zagadnienia biznesu wykładał na 5 uczelniach wyższych w tym m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim i Akademii Górniczo- Hutniczej,
   • sztuki strategii i planowania nauczył warsztatowo blisko 9 000 osób w całej Polsce,
   • jest autorem licznych artykułów o tematyce biznesowej,
   • jest certyfikowany szkoleniowcem,
   • jest on doświadczonym menedżerem i przedsiębiorcą – od 2006 r. prowadzi firmę doradczą, która zrealizowała ponad 230 pełnych procesów doradczych od 10 do 92 h każdy.

 

Tutaj zarezerwujesz spotkanie indywidualne kliknij

 

Szczepan Brzeski to świetny mówca i jeszcze lepszy praktyk. Poznałem w tej branży wielu wspaniałych autorytetów ale żaden z nich nie był tak skoncentrowany i tak konsekwentny jak Szczepan Brzeski. Jego słynne wejście na Everest było jedynie potwierdzeniem tego kim jest. Jeśli szukasz mówcy z pasją, praktyką i takiego który dowozi nie 100 ale 200% to wybierz Szczepana i nie zastanawiaj się. To absolutnie najwyższa jakość na rynku.  Ten człowiek nie tylko dla siebie ale dla innych potrafi sięgać po to czego pragnie. To co go wyróżnia w pracy z zespołami to budowanie autentycznego zaangażowania. Szczerze Polecam i rekomenduje tego członka elitarnego World Class Speaker najwyższego trzeciego poziomu.

Łukasz Milewski Wizjoner, Mentor, Pisarz, Speaker Prezes Milewski Grow

Szczepan to profesjonalista i pasjonat gór, który podczas spotkań z ludźmi biznesu potrafi oddać atmosferę wysokogórskiej wyprawy odwołując się do swoich doświadczeń jako szkoleniowca i doradcy. Jest zawsze doskonale przygotowany pod kątem konkretnego odbiorcy, nawiązuje świetny kontakt z publicznością i reaguje na jej oczekiwania. Miałem okazję wielokrotnie uczestniczyć w jego prelekcjach, w tym w kilku dla liderów PZU w regionach. Każde kolejne spotkanie opowiadało inną niezwykłą historię, pozostawiało niesamowite wspomnienia i dawało energię do zdobywania szczytów, nie tylko w biznesie. Szczepan to człowiek dynamiczny a jednocześnie skromny, niezwykle pracowity. Podczas jego prelekcji poczułem się członkiem wyprawy na Everest. Jestem przekonany, że jeszcze wiele ciekawych eksploracji przed Szczepanem a kolejnych motywujących spotkań przed nami… Trzymam kciuki za następne projekty i liczę na książkę z opisem jego górskich przygód.

Andrzej Ciosmak Dyrektor Sprzedaży, PZU

 

Prowadzone przez niego doradztwo cechuje dynamika i praca nad konkretnymi modelami i narzędziami. Pojawiają się inspirujące przykłady ze zdobywania ośmiotysięczników oraz doświadczeń w pracy z różnymi firmami. Doradztwo jest oparte  m.in. o rzeczywiste studia przypadku, symulacje. Najważniejsze, że dotyczy indywidualnej działalności biznesowej klienta.

 

PLACEHOLDER_image2

Doradztwo realizowane przez Szczepana spełnia Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. Dla firm z sektora MSP istnieje możliwość zorganizowania dofinansowania w ramach BUR.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak pozyskać wsparcie finansowe na cykl doradczy – napisz tutaj.