Laureat plebiscytu Osobowość Roku

Minione lata tj. 2020 i 2021 były wyjątkowo trudne. Pandemia koronawirusa nagle dotknęła każdej dziedziny naszego życia, zmieniając wiele jego aspektów już na zawsze. Pomimo przeciwności losu, wielu wspaniałych ludzi  angażowało się jednak w życie lokalnych społeczności, wyróżniając się dokonaniami w różnych dziedzinach. 

Pomimo ograniczeń, wiele osób osiągało sukcesy, rozwijało swoją kreatywność i talent oraz pomagało innym znosić trudny czas.

Gazeta Krakowska i Dziennik Polski, serwisy www.gazetakrakowska.pl i www.dziennikpolski24.pl oraz serwisy www.naszemiasto.pl zdecydowały się docenić i nagrodzić osoby, które wykazały się działaniami, które zostały zauważone. 

Głosami Czytelników zostały przyznane tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2020 w wielkim, ogólnopolskim plebiscycie. – „W tym roku, z powodu pandemii, później niż zwykle rozpoczynamy kolejną edycję akcji Osobowość Roku” – mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca i menedżer plebiscytu. – „Zdecydowaliśmy się jednak utrzymać wieloletnią tradycję i także w tym roku nagrodzić wyjątkowe osobowości z naszego regionu. Tym bardziej, że już w ubiegłym roku pandemiczne obostrzenia uniemożliwiły organizację gali poprzedniej edycji plebiscytu”. 

Bardzo mi miło odebrać nagrodę w kategorii 

Osobowość Roku w kategorii „Polityka, samorządność i społeczność lokalna” w powiecie bocheńskim, z którego pochodzę. 

Zostałem nominowany za: „Organizacja i realizacja projektu: Bieg na rzecz Filipka Tabora, trasą Głównego Szlaku Beskidzkiego 420 km w ciągu 7 dni”.

Dziękuje za nominacje i wszelkie głosy. To dla mnie nobilitacja do dalszej pracy na polu pomocy charytatywnej.